Mokymai

Priešgaisrinės saugos mokymai virtualioje mokymosi aplinkoje

VšĮ „Savanorių ugniagesių ambasada“ organizuoja įmonių, įstaigų ir organizacijų vadovų ir atsakingų asmenų, kuriems pavesta kontroliuoti objekto priešgaisrinę būklę ir imtis priemonių priešgaisrinės saugos reikalavimams vykdyti, priešgaisrinės saugos mokymus bei įmonės visų darbuotojų priešgaisrinės saugos mokymus ne tik kontaktiniu būdu, bet ir virtualioje mokymosi aplinkoje.

Kaip vyksta mokymas virtualioje mokymosi aplinkoje? Pagal pateiktus sąrašus Jūsų darbuotojai prisijungia prie Savanorių ugniagesių ambasada virtualiosios mokymosi aplinkos jiems patogiu laiku. Per nustatytą laiką (jį galime suderinti) prisijungia ir susipažįsta su pateikta medžiaga bei išsprendžia testą. Mes pateikiame Jums kursų protokolą. Tai geriausias sprendimas, kai visus darbuotojus negalima vienu metu surinkti mokymams į auditoriją.
Virtualioje mokymosi aplinkoje susipažinsite su gaisrine sauga greitai, patogiai, lengvai!

Esame priešgaisrinės saugos srities profesionalai ir savo darbą išmanantys mokymų ekspertai. Dalinamės su Jumis įgyta ilgamete patirtimi gesinant gaisrus, nustatant jų priežastis, evakuojant žmones bei organizuojant pratybas. Mums rūpi Jūsų saugumas, todėl siekiame, kad įgytute ne tik teorines, bet ir praktines žinias, kad, ištikus nelaimei, mokėtumėte profesionaliai reaguoti į įvykį ir užkirstumėte kelią didesniems įmonės nuostoliams.

Siekiame žvelgti į mokymus kitaip, todėl visuomet išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir pasiūlysime Jūsų įmonei adaptuotus mokymų sprendimus.

 MŪSŲ SIŪLOMOS MOKYMŲ PROGRAMOS

shutterstock_483746005-min

Priešgaisrinės saugos mokymai

  • Įmonių, įstaigų ir organizacijų vadovų ir atsakingų asmenų, kuriems pavesta kontroliuoti objekto priešgaisrinę būklę ir imtis priemonių priešgaisrinės saugos reikalavimams vykdyti, priešgaisrinės saugos mokymai.

Mokymo programa trunka 8 val.

  • Įmonių, įstaigų, organizacijų darbuotojų priešgaisrinės saugos mokymai.

Priešgaisrinės saugos mokymus kas trejus metus privalo išklausyti visų įmonių, įstaigų ir organizacijų darbuotojai, nepriklausomai nuo ekonominės veiklos rūšies ir įmonės darbuotojų skaičiaus.

Darbuotojų priešgaisrinės saugos mokymo programa trunka 3 val.

Registruotis

shutterstock_515199763-min

Lietuvos viešbučių darbuotojų gaisrinės ir civilinės saugos neformalaus mokymo programa

Mokymo programa skirta parengti asmenį, kuris žinos gaisrinės ir civilinės saugos reikalavimus, saugiai dirbs su pirminėmis gaisro gesinimo priemonėmis, mokės suvaldyti stresą ir užtikrins viešbučio gyventojų saugų evakavimą. Mokymuose dalis informacijos pateikiama vaizdine medžiaga, todėl lengvai įsisavinama. Atrinkta ir pateikiama tik svarbiausia ir labiausiai būtina žinoti medžiaga.

Mokymo programą sudaro:
Gaisrinės ir civilinės saugos reikalavimų viešbučių darbuotojams modulis – 7 val.
Pirminių gaisro gesinimo priemonių modulis – 3 val.
Evakuacijos organizavimo modulis – 2 val.

Registruotis

3_gaisrines-saugos-mokymai (1)

Savanorio ugniagesio, vykdančio gaisrų prevenciją, mokymo programa

Mokymo programa skirta asmeniui suteikti teorinių žinių vykdyti visuomenės švietimą gaisrų prevencijos srityje, suteikti teorinių žinių ir praktinių gebėjimų dirbti su pirminėmis gaisro gesinimo priemonėmis.

Mokymo programa trunka 8 val.

Registruotis